П`ятниця, 22.09.2017, 07:12

Відгук про роботу вчителя хімії - Кацевич Л.С.

Відгук про роботу вчителя хімії  - Кацевич Л.С., учнів 8-Б класу

Людмила Семенівна зарекомендувала себе, як мудрий керівник, доброзичлива людина. Знаючий педагог, що вміє передати знання своїм учням. Дохідливо  пояснює матеріал, старається щоб всі учні  зрозуміли теми, ніколи не принижує і не ображає , толерантна,старається прищепити учням любов до свого предмету.

За час роботи у навчальному закладі Кацевич Людмила Семенівна.  зарекомендувала себе не лише як відповідальний досвідчений педагог, а й умілий організатор.

Людмила Семенівна. на високому рівні володіє теорією та методикою викладання хімії. Вона проводить уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Вчитель швидко знаходить вихід зі складних педагогічних ситуацій. Уміє переконливо відстояти власну професійну позицію, доступно пояснює незрозумілий матеріал. Під час проведення уроків використовує продуктивні та ефективні прийоми і форми навчальної діяльності. На її уроках панує ділова, творча, доброзичлива атмосфера, школярі беруть активну участь у навчальному процесі. Уроки проходять швидко, невимушено.

Людмила Семенівна постійно вдосконалює свій професійний рівень; використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів; на високому рівні володіє сучасними освітніми техніками, методичними прийомами, педагогічними засобами, якісно їх застосовує. Достатньо уваги приділяє вивченню новацій у фахових виданнях з методики викладання предмета.  Результатом роботи вчителя є  засвоєння учнями навчального матеріалу.

Кацевич Л.С. бере активну участь у роботі  методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, передає свій педагогічний досвід молодим вчителям,  проводить відкриті уроки на тижнях наук.

Педагог користується авторитетом серед коллег та учнів навчального закладу.

Заступник директора з навчальної роботи                     Миронюк О.В.

Від імені батьківського колективу 9 класу хочеться подякувати Кацевич Людмилі Семенівні за її роботу, за знання і вміння, які здобули наші діти на її уроках.

Людмила Семенівна вміє все: пояснити нову тему, підбадьорити перед контрольною роботою, допомогти, коли щось не вдається. Коли хтось порушує поведінку, вона може навіть подзвонити батькам та викликати їх у школу; але ніколи не тримає на учнів зла: наступного дня розмовляє ніби нічого й не було.

Доброзичлива й уважна в ставленні до учнів. Є авторитетом і взірцем для наслідування. Багато вільного часу віддає Людмила Семенівна своїм учням. Уміє знайти спільну мову з дітьми, хоча з ними досить не просто іноді буває навіть нам, батькам. Коли ж учитель бачить, що дитина дійсно старається і хоче щось нове вивчити і знати, вона різними методами підтримує це бажання.

Діти із задоволенням відвідують уроки хімії. Вчитель не обмежується програмним матеріалом, а дає набагато більше інформації, глибше розуміння того чи іншого правила.

Людмилу Семенівну поважають та люблять не тільки учні нашого класу, а й інших класів, де вона викладає хімію, а колеги прислухаються до її слів.

Ми ж, батьки, поважаємо її за те, що вона ставиться до роботи не як до обов’язку, а сприймає її як задоволення.

Низький уклін їй за працьовиту вдачу та ніжне серце!