Головна » 2018 » Березень » 26 » Благодійний ярмарок!
Благодійний ярмарок!

Вирує,шумить,виграє усіма барвами й смаками гімназійний ярмарок. Чого тут тільки немає: пиріжки і вареники,сирники і кекси, торти , тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе. Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно.

16 березня ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.

Відбувався ярмарок в їдальні школи, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.

Смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть направлені для придбання нової художньої літератури для гімназійної бібліотеки .

Цогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні середніх та старших класів. Гімназисти 5 -11класів взяли ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар.

Дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до кожної цікавої та потрібної шкільної справи. Дружня і гарна робота принесли відчутні результати : зібрано 4215 гривень!

Переглядів: 31 | Додав: jana | Рейтинг: 0.0/0