Головна » 2018 » Вересень » 20 » День здоров'я!
День здоров'я!

Учні початкових класів перейняли естафету та вирушили до лісу на традиційні змагання присвячені Дню Здоров'я. Сміх, галас, шалені емоції та море позитиву - все це супроводжувало наших найменших гімназистів упродовж дня.

Емблеми, девізи, яскраво розмальовані власноруч плакати та підбадьорюючі пісні - стали яскравим емоційним початком заходу.

Наступним, не менш захоплюючим етапом був квест "Жити - значить рухатися!". Натхненні школярі здійснили захоплюючу подорож різними станціями ("Здоров'ятко", "Спортивні естафети", "Весела школа лідерів", Павутинка", "Екологічні ситуації" та "Ланцюжок"), де показали всю свою вправність та інтелектуальні здібності.

І ось, нарешті, виснажені та задоволені, юні гімназисти - на фініші. Пора вітати найспритніших. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда учнів 3-Б класу. Щирі вітання переможцям, бажаємо нових звершень та подальших перемог.

Висловлюємо подяку за організацію та проведення Дня здоров'я Дембіцькій З. С.

Переглядів: 24 | Додав: jana | Рейтинг: 5.0/1