Четвер, 23.11.2017, 08:34

Головна » 2013 » Лютий » 28 » Лесин дивосвіт у душах юних
Лесин дивосвіт у душах юних
Лесин дивосвіт у душах юних…
Хорошою традицією стало проводити у НВК «КіверцівськаЗОШ І ступеня- Ківерцівська районна гімназія» тематичні лінійки. Школярі охоче готуються до них, шукають матеріали на відповідну тематику, добирають фотографії для презентацій.
Не лишилися осторонь від такої роботи і учні 5-А класу. Вони з охотою пристали на пропозицію заступника директора з виховної роботи Гуменюк С.С. та класного керівника Щербяк З.В. і підготували тематичну лінійку «Лесин дивосвіт», присвячену дню народженню нашої талановитої землячки Лесі Українки.
Роль дорослої поетеси досить гарно зіграла Третяк Вікторія, а маленької- Король Юлія, брата Михайлика – Бурда Микола. Романішина Юлія, Гагалюк Олександра, Галущак Олександра, Чухрій Анастасія, Щербук Анна перетворилися на чарівні квіти, що допомагали маленький Лесі осягнути і відчути дивосвіт волинської природи. Юним декламаторам Качинському Вадиму, Дідуху Роману, Кравцю Тимуру, Павліщуку Дмитру, Герук Ользі, Лубеннікову Валентину глядачі аплодували за їх старанне виконання поезій Лесі Українки. Не залишилися байдужими присутні й до слів ведучих Качмара Романа та Якуніна Івана.
Директор гімназії Шевчук Д.І. подякував п’ятикласникам за їх любов до поетичного слова, за щемний спогад про Лесю Українку і побажав, щоб полум’я Лесиних слів ніколи не згасало у душах не лише п’ятикласників, а й кожного свідомого українця.
З.В. Щербяк, учитель української мови і літератури
НВК «КіверцівськаЗОШ І ступеня-
Ківерцівська районна гімназія»