Головна » 2018 » Березень » 30 » Подорож країною Мудрагелією
Подорож країною Мудрагелією

З 26 по 30 березня 2018 року стартував Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги "Під українським небокраєм книгу люблять і читають".

В нашій школі також проходять заходи присвячені Тижню книги. 27 березня відбулося свято Книги під назвою "Подорож країною Мудрагелією" з учнями другого класу.

Це була цікава та захоплююча подорож. Мандруючи країною Мудрагелією ми зупинялилася на таких зупинках: Історичній (дітки дізналися про історію виникнення книги), Мудруців (розповідали прислів'я, приказки та легенди про книги),  Загадковій (загадкове лото), Казковій (казкова вікторина), Талантів (дітки розповідали вірші про книги, пісні), Повчальній (сценка "Пригоди української книги", правила поводження з книгою) та Кінцевій (вручення дипломів найкращим читачам, посвідчень читача).

Під час подорожі було весело та цікаво. Діти залишилися задоволені святом.

Висловлюємо подяку за організацію та проведення свята бібліотекарю НВК "Ківерцівська ЗОШ І ст. - Ківерцівська районна гімназія" Крюковій Лідії Петрівні та учням 6-х класів.

Переглядів: 42 | Додав: jana | Рейтинг: 0.0/0