Четвер, 23.11.2017, 08:31

Головна » 2013 » Лютий » 7 » Святкуємо 10-ти річчя гімназії!
Святкуємо 10-ти річчя гімназії!

2 лютого 2013 року в районному будинку культури ім. Корольова НВК " Ківерцівська ЗОШ І ст. - Ківерцівська районна гімназія"  зібрала на зустріч своїх випускників. Ця зустріч була особливою. Гімназії виповнилося 10 років. З привітальним словом до присутніх  звернувся наш директор Шевчук Дмитро Іванович. В промові звучали слова  вдячності вчителям - ветеранам, сьогоднішнім педагогам, батьківському колективу, учням та випускникам, які протягом десяти років примножували здобутки гімназії.

Щирими та зворушливими були вітання гостей свята: заступника голови районної ради  Киричук А. С., начальника відділу освіти Бацмай С. А., голови районного профспілкового комітету Бабійчук Є. П., секретаря міської ради Михайленко Л. П., директорів міських шкіл. Ми вдячні усім за щирі слова і подарунки. Особливо приємним і несподіваним став подарунок від народного депутата України І. М. Єремеєва, вручений його офіційним представником.

Приємними були хвилини спілкування з випускниками, що надіслали вітання рідній школі із-за кордону та з тими, які прибули на свято. І ми  дружною гімназійною родиною  на кораблі - символі вечора, подорожували островами шкільного життя. Святкове дійство  прикрасили виступи не лише творчих колективів закладу, а й випускників.  Гучними оваціями вітали присутні  вчительський колектив  КВЖ.

Атмосфера свята була дружньою і незабутньою, а гарного настрою додав іменинний торт.

Бажаємо нашій гімназії зустріти ще не одне десятиліття, сповнене успіхами та перемогами!

Переглядів: 704 | Додав: Mak | Рейтинг: 0.0/0