Головна » 2018 » Листопад » 9 » ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 листопада 2018 року

Про посилення протиепідемічних заходів в області

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 10 Закону України «Про охорону здоров’я», статей 5, 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя», статей 12, 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305 (зі змінами), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29 листопада 2002 року № 434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», протокольного рішення Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 червня 2018 року № 8 та у зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на кір:

1. ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1) голів районних державних адміністрації в установленому законодавством порядку:

- на територіях, де зареєстровано спалахи кору в організованих колективах, продовжити канікули у закладах загальної середньої освіти до 11 листопада 2018 року, про прийняте рішення повідомити батьків, учнів та громадськість;

- не дозволяти відвідування закладів дошкільної та загальної середньої освіти дітям, яким не проведено вакцинацію відповідно до календаря профілактичних щеплень, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України;

- розглянути на позачергових колегіях, засіданнях виконавчих комітетів питання імунізації населення із залученням фахівців управління охорони здоров’я, освіти, науки та молоді облдержадміністрації, а також Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр»;

2) управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації (Л.Плахотна):

- забезпечити конституційне право громадян на здобуття загальної середньої освіти шляхом запровадження альтернативних форм організації освітнього процесу відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту»;

- вказати керівникам освітніх установ на персональну відповідальність за дотримання санітарного законодавства;

2

3) управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (І.Ващенюк), Державну установу «Волинський обласний лабораторний центр» (Н.Янко) в установленому законодавством порядку провести вибіркові перевірки організації роботи закладів первинної медичної допомоги з проведення вакцинації.

2. РЕКОМЕНДУВАТИ головам міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад забезпечити виконання завдань, визначених підпунктом 1 пункту 1 розпорядження.

3. Про вжиті заходи інформувати обласну державну адміністрацію щодекади, починаючи з 01 листопада 2018 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С.Мишковець.

Голова                                            О.САВЧЕНКО

Ващенюк 243 559