П`ятниця, 22.09.2017, 07:15

Головна » 2014 » Лютий » 11 » Захист науково - дослідницьких робіт
Захист науково - дослідницьких робіт

9 лютого 2014 року  для гімназистів старших класів  закінчився іще один  інтелектуальний марафон. На базі Східно-національного університету ім. Лесі Українки  відбувся  ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт Волинської обласної Малої академії наук. У заході брало участь більше як 500 юних науковців із усіх шкіл області. Гімназійне наукове товариство, Ківерцівську філію ВОМАН на захисті представляли Гордійчук Роман, учень 9 класу, слухач секції агрофізики і космічних досліджень (керівник Власюк Людмила Григорівна, вчитель фізики), Мартинюк Віола, учениця 10 класу, слухач секції геології та ландшафтознавства (керівник Миронюк Олена Валерівна, вчитель географії), Марищук Олеся, учениця 11 класу, слухач секції української літератури, (керівник Щербяк Зоя Вікторівна, вчитель української мови та літератури), Гулюк Катерина, учениця 11 класу, слухач секції історії України (керівник Попович Вікторія Йосипівна, вчитель історії).

В жорсткій конкурентній боротьбі наші учні продемонстрували психологічну стійкість, високий рівень знань предмету дослідження, вміння вести наукову дискусію. Їхню роботу підсилили високі бали, одержані на контрольних роботах з базових дисциплін, проведених наперередодні захисту 26 січня.

Тож вітаємо Гулюк Катерину за зайняте  третє та Мартинюк Віолу за зайняте друге місце в обласному конкурсі – захисті науково - дослідницьких робіт. Дякуємо Марищук Олесі та Гордійчуку Роману, які посіли четверту сходинку у рейтингу своїх секцій, набравши 68,2 та 68 балів.

Досвід, знання та навички, набуті  впродовж  усього часу підготовки до захисту, –  це ще один крок учня старшої школи до  успішного майбутнього!

Попович В.Й., заступник  директора

Переглядів: 262 | Додав: Mak | Рейтинг: 0.0/0